Kuzey Kıbrıs

Kuzey Kıbrıs'ta Hayvan Kurtarma

Kuzey Kıbrıs'ta Hayvan Kurtarma

Kuzey Kıbrıs'a taşındığınızda, etrafta sevgi dolu, eve muhtaç olan sokak hayvanlarını görebilirsiniz. Eğer yardım etmek istiyorsanız, Landmark Estates size ulaşmanız gereken yerler hakkında bilgi verebilir.


Girne'de 200'ün üzerinde köpek ve kediyi barındıran bir hayvan barınağı bulunmaktadır. Bu barınak, oradaki hayvanlara bakan gönüllüler tarafından yönetilmektedir. Ayrıca gönüllüler, Girne’deki, evsiz sokak hayvanlarını bulan ve onlar için yardım etkinlikleri düzenleyen yardım derneğini de yönetmektedir. Eğer gönüllü olmak ya da bir hayvana sevgi dolu bir ev vermek istiyorsanız, onları aramanız ya da onlarla görüşmeniz yeterlidir. http://www.kartrnc.org/.

 

 

 


Landmark Emlak Feragatname
Bu web sitesindeki bilgiler periyodik olarak güncellenmektedir. Web sitesinde yer alan her türlü bilginin doğru, eksiksiz ve/veya güncel olduğuna dair garanti verilmemektedir.


Verilen tüm bilgiler, sadece genel bilgilendirme amaçlıdır ve herhangi bir konu hakkında, yasal veya profesyonel tavsiye teşkil etmemektedir. Landmark, bu sitede yer alan herhangi bir bilgiye dayanarak ortaya çıkabilecek zararlar için hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.