Kuzey Kıbrıs

Emlak Gösterimi

Emlak Gösterimi

Emlak Gösterimi

 

Landmark Emlak, güzel adamızı ve size uygun emlak seçeneklerini görmek için yapacağınız kısa tatilinizin mali konularında size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Emlak gösterimi, 2 kişi için organize edilip normalde adanın bir kısmını görmek ve Kıbrıs’ın sizin için bir yer olup olmadığından emin olmanız için 3 günlük geziden oluşur.

Landmark Estates, Ercan havaalanı transferlerinizi ve şahane Bellaview Butik oteldeki kalacağınız 3 gecelik masraflarınız (Oda ve kahvaltı) ödemektedir. Otelin konumu, muhteşem ve kalabalık bir atmosferde akşam yemeği ya da içeceklerin tadını çıkarabileceğiniz, eski balıkçı limanının da bulunduğu, Girne şehir merkezine yakındır. Ya da sadece birkaç dakika uzaklıkta, tarihi Manastırın olduğu romantik Bellapais köyü vardır.

 

 

Emlak Gösterim Programı

 

 

1. Gün:

 

Oteldeki kahvaltınızdan sonra deneyimli emlak danışmanlarımızdan biri, sizi sabah saat 10.00’da otelinizden alarak,  sizinle kahve içmek ve Kuzey Kıbrıs'taki emlak fırsatları hakkında genel bilgi vermek için ofisimize getirecektir. 

 

Deniz kenarında bir tatil evi mi, sürekli canlı olan şehir içinde manzaralı yüksek bir konumda bir yer ya da çocuğunuz varsa okulların yanında bir yer mi tercih etmek isteyip istemediğiniz hakkında konuşabiliriz. Özel isteklerinize göre inşa edebileceğimiz ya da yapım aşamasında olan binalarımızın da yanı sıra size gösterebileceğimiz birçok emlağımız bulunmaktadır.

 

Aklınızdaki sorulara cevap bulacağınız bağımsız tavsiyeler veririz. Landmark Kuzey Kıbrıs'ta sadece bir inşaat şirketiyle değil,  en iyi TÜM inşaat firmaları ile çalışmaktadır. Satılıklar da dâhil olmak üzere, size herhangi bir zamanda 500'den fazla emlak sunabiliriz.

 

Kişisel emlak danışmanınız, sizi öğle yemeği için güzel bir yere götürdükten sonra seçmiş olduğunuz diğer emlakları göstermeye devam edecektir. 1. gün planınız bittiğinde geriye kalan akşam vaktini doyasına yaşamanız için otelinize götürüleceksiniz.

 

 

2. Gün:

 

Yine sabah saat 10.00’da sizi alıp farklı yerlerdeki emlakları göstereceğiz. Ardından öğle yemeği için bir yerde durup, emlak aramaya devam edeceğiz. Herhangi bir zamanda, size uygun bir mülk bulduğunuzda ya araştırmayı durdurmak istediğİnizde bunu danışmanınıza bildirmeniz yeterli olacaktır.

 

 

3. Gün:

 

3. gün görüşlerinizi tartışma ya da daha fazla emlak görmek için yeni bir gezi isteyip istememenize karar verme günü olacaktır. Eğer ziyaret ettiğiniz herhangi bir emlağı tekrar görmek istiyorsanız, oraya tekrar gidilip ya da akşamüstü boyunca emlak aramaya devam edilecektir. Eğer karar vermişseniz bir sonraki adıma geçilecektir. Genelde 3. günün sonunda müşterilerimiz, Kıbrıs hakkında yeterli bilgiye sahip olduklarından, buranın onlar için bir yer olup olmadığı konusunda kararlarını belirlerler.

 

Danışmanın bir sonraki adımı, vekâlet vermeniz için sizi bağımsız bir avukata götürmek olacaktır (* Bu aşamada satın almak için hiçbir yükümlülük yoktur). Orada avukat ile satın alma, emlak alırken ödenecek vergiler ve diğer yasal konular hakkında görüşmek isteyebilirsiniz.

 

Sevdiğiniz yeri bulmuşsanız satış işlemini gerçekleştirmeye başlayacağız. Bu da, sözleşme hazırlanana kadar seçtiğiniz emlağı almak için nakit, banka/ kredi kartı ile depozitosunu ödemeniz gerektiği anlamına gelmektedir.

 Not:

* Eğer Güney Kıbrıs havaalanlarından birine uçmak istiyorsanız, tek yön Larnaka havaalanına £ 50, tek yön Baf havaalanına £100 ekstra bir ücret ödenmeniz gerekecektir.

 

* Eğer 3 geceden daha fazla kalmak isterseniz otel masrafları tarafınızdan ödenir. Kuzey Kıbrıs'a gelmenizden önce sizin için gerekli ayarlamaları yapabiliriz.

 

* Vekâlet verme sizi satın almak için mecbur etmez. Sadece, Kıbrıs’ta olsanız da olmasanızda avukatın sizin adınıza tüm işlemleri yürütmesini sağlar.

 

Landmark, emlak gösteriminin keyifli ve bilgilendirici olmasını amaçlamıştır ve kendinizi satın almak için herhangi bir baskı altında hissetmeyeceğinizi garanti eder.

 

Landmark Emlak sizin için emlak arama maliyetini karşılamaktan mutluluk duyar. Ancak, yalnızca bizim acentelerimizin emlaklarını ziyaret etmekle yükümlü olduğunuzu lütfen unutmayınız.

 

Biz, her zaman müşterilerimize bir emlak satın almanın çok önemli bir karar olduğunu ve aceleye getirilmemesi gerektiğini öneriyoruz.